Ремонтні роботи та будівництво класу «люкс»

Головна сторінка

Про проєкт

Компанія Мегабуд вже більше 20 років займається розробкою архітектурних проєктів, будівництвом нових і реконструкцією старих будівель, в т.ч. зведенням конструкцій, вентильованих фасадів з алюмінію, керамограніта, композитних матеріалів. У своїй роботі орієнтується на європейські методики і технології, адаптуючи їх під потреби вітчизняного ринку.

Деталі

Шрифти

Cera pro 40 regularH1

Cera pro 25 BoldH2

Cera pro 16 BoldH3

Кольори

#00377b
#383838
#ffffff

Колірна гамма була обрана корпоративна. Поєднання яскравого синього кольору зі спокійним і діловим сірим.

Були розроблені спокійні, але динамічні анімації, що підтримують стиль бренду. Вони дозволяють відвідувачам сайту, вже на головній сторінці отримати масу корисної інформації про основні напрямки діяльності компанії, наочно побачити результати завершених найбільш вдалих проєктів. Це з перших же хвилин знайомства з сайтом формує позитивне уявлення про Мегабуд як про відповідального креативного забудовника

Інтерактивні елементи дизайну

На сторінці проєктів для зручності користувача було виведено сортування за типом проєкту. Такий поділ дозволяє більш повно оцінити масштаби різнобічної діяльності компанії, а також зацікавити замовників, які потребують будівництва будівель схожої специфіки. Крім того, це покращує юзабіліті ресурсу, спрощуючи пошук потрібного об’єкта і прискорюючи навігацію. Сторінка виконаних проєктів
Сторінка одного проєкту На сторінці проєкту основна увага спрямована на зображення в лівій частині сторінки. У правій частині розташовані етапи виконання проєкту. Також в нижній частині сторінки знаходиться форма зворотного зв’язку. Таке розташування блоків оптимально для користувача. По-перше, чіткі досить великі зображення, що займають більшу частину простору, дозволяють детально оцінити виконану забудовником роботу. По-друге, дається коротка, стисла, зручна для сприйняття інформація про те, в якій послідовності реалізовувалися етапи проєкту. По-третє, наявність плаваючої форми зворотного зв’язку ненав’язливо спонукає потенційного клієнта замовити дзвінок.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна phone-home
Сторінка проєкта phone-project
Сторінка контактів phone-contacts

За підсумком клієнт отримав …

Сучасний дизайн, точно відображає специфіку, основні напрямки діяльності Мегабуд, наочно демонструє ключові конкурентні переваги компанії. Додавання значного обсягу графічного матеріалу дає можливість виграшно презентувати реалізовані компанією проєкти, а анімаційні елементи додають ефектності і виконують практичну задачу – спрощення навігації по сайту. Кнопки для зворотного зв’язку завжди знаходяться в зоні доступу.