Розробка сайту

Головна сторінка

Про проект

Otdohnuli
Мережа сімейних ресторанів грузинської та європейської кухні Otdohnuli – це легендарне кавказька гостинність і виготовлені за старовинними рецептами традиційні страви в сучасному прочитанні. Високий рівень сервісу і чудовий смак авторських страв роблять кожне з закладів ідеальним місцем для душевного відпочинку в колі сім’ї, урочистого банкету, проведення корпоративу або бізнес-обіду.

Розробка дизайну зручного у використанні і презентабельного сучасного сайту для надання відвідувачам повної інформації про меню, особливості та переваги ресторанів мережі. Одне із завдань – зробити візуальне сприйняття веб-ресурсу і пропозицій закладів максимально наочним і привабливим. В результаті перегляду сайту клієнт повинен оцінити всі достоїнства вибору саме цієї мережі, відразу зарезервувати столик онлайн або запланувати відвідування в майбутньому.

Мета робіт

Що важливо для клієнта?

 • 01

  Сучасний і продуманий інтерфейс.

 • 02

  Зручність навігація по сайту.

 • 03

  Оригінальний дизайн.

 • 04

  Швидкий доступ до меню ресторанів.

 • 05

  Можливість детально дізнатися про особливості і достоїнства кожного закладу.

Рішення в інтерфейсі

Для поліпшення візуального сприйняття контенту використовуються спеціально підібрані шрифти і колірна гамма. Прямо на сайті можна забронювати столик, залишити відгук. Спеціальний розділ Акції розповідає про всі діючі знижки та спеціальні пропозиції. А в пункті меню Бенкети відвідувач може дізнатися про переваги проведення в ресторанах мережі весілля, дня народження, корпоративу, випускного, ділового заходу. Тут же є можливість вибрати відповідний зал і перевірити, чи вільна запланована дата.

Наше рішення в дизайні

Дизайн сайту мережі ресторанів відображає теплу і душевну атмосферу, яка властива закладам грузинської кухні. Насичені професійні фотографії страв допомагають з першого погляду налаштуватися на передчуття зустрічі зі справжніми кулінарними шедеврами. Максимально простий і зручний інтерфейс дозволяє швидко і легко ознайомитися з меню, отримати інформацію про банкетних залах, дізнатися про переваги вибору одного з ресторанів мережі, зробити 3D тур по кожному з них. Оригінальні піктограми підкреслюють головні переваги закладів – наявність дитячого меню і дитячого залу, живу музику, безкоштовну парковку і так далі.

Шрифти

Montserrat 62 BoldH1

Montserrat 38 BoldH2

Montserrat 16 BoldH3

Кольори

#5fa3d6
#1b2224
#fff

Ознайомитися з меню можна натиснувши на один з відповідних пунктів, в дизайні яких використані барвисті зображення та інтерактивні елементи. Тут представлені пропозиції не тільки частувань, напоїв та коктейлів, але і спеціальне дитяче меню. Витонченість презентації вдало гармонує з лаконічністю розміщеної інформації та простотою навігації по сайту.

Інтерактивні елементи дизайну

Сторінка залів ресторану

Вибравши відповідний по розташуванню ресторан відвідувач відкриває сторінку з залами. Про кожного з них можна дізнатися детальніше. Особливості приміщень для наочності проілюстровані спеціальними піктограмами. Можна зробити 3D тур по деяких з них, ознайомитися з інформацією про те, для яких заходів підійде кожен із залів.

Лаконічність дизайну в поєднанні з повнотою інформації дає можливість зробити вибір, не відволікаючись на несуттєві деталі і елементи.
Сторінка контактів На сторінці розміщені адреси, телефони, адреса електронної пошти та графік роботи кожного з ресторанів мережі. Наявність карти Google допоможе без зусиль знайти підходяще заклад.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна
Меню ресторану
Сторінка ресторанів

Що в підсумку?

Замовник отримав сучасний сайт з приємним дизайном і зручним інтерфейсом – ефективний інструмент для збільшення продажів. Відвідувачі без зусиль знайдуть всю необхідну інформацію про пропоновані компанією товари, зможуть визначитися з оптимальним варіантом і дізнатися попередню вартість покупки. Прямо на сайті можна заповнити форму для отримання знижки, зв’язку з менеджерами або оформлення замовлення.