Створення логотипу і розробка сайту

Головна сторінка

Про проект

Сезон Тепла
Компанія Сезон Тепла займається продажем і монтажем електричних теплих підлог, а також систем сніготанення, захисту від протікання води Аквасторож і Нептун. Тут можна оптом і в роздріб купити економічні рішення «під ключ» з усіма необхідними комплектуючими від провідних світових і вітчизняних виробників.

Створити сучасний сайт для займається продажем і монтажем систем теплої підлоги компанії з максимально якісною презентацією пропонованих товарів і послуг. Розробити простий пошук і інтуїтивно зрозумілий зручний інтерфейс, наповнити веб-ресурс корисної для потенційного клієнта інформацією.

мета робіт

Що важливо для клієнта?

 • 01

  Зручний пошук товару.

 • 02

  сучасний інтерфейс.

 • 03

  Привабливий і простий для сприйняття дизайн.

 • 04

  Наочність представлення продукції.

 • 05

  Можливість детально описати пропоновані товари, виділити переваги і характеристики кожного з них.

Рішення в інтерфейсі

На сайті представлена ​​вся необхідна інформація про товари, послуги. Вибрати систему обігріву підлоги зручно і просто – можна швидко знайти необхідну продукцію за основними категоріями і виробникам. Окремо виділені керуючі елементи теплої підлоги, що забезпечують економне споживання електроенергії – терморегулятори. Відвідувачі можуть скористатися онлайн-калькулятором для попереднього розрахунку вартості системи. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, лаконічний, не переобтяжений зайвими елементами. Строгий, але в той же час привабливий дизайн з використанням спокійних, ненав’язливих кольорів і привітних шрифтів сприяє поліпшенню візуального сприйняття сайту, не відволікає від вибору потрібних товарів.

Наше рішення в дизайні

При наведенні курсора на категорію продукції малюнок ніби «оживає», що робить роботу з сайтом більш приємною, а презентацію товарів – сучасної і витонченої. При натисканні відкривається розділ каталогу з відповідними пропозиціями.

Шрифти

open sans 32 boldH1

open sans 28 boldH2

open sans 18 boldH3

Кольори

#ff8700
#3f99be
#fff

При наведенні курсора на категорію продукції малюнок ніби «оживає», що робить роботу з сайтом більш приємною, а презентацію товарів – сучасної і витонченої. При натисканні відкривається розділ каталогу з відповідними пропозиціями.

Інтерактивні елементи дизайну

Каталог товарів

В каталозі відвідувачі сайту можуть ознайомитися з продукцією компанії. Після переходу в обраний розділ каталогу доступна інформація щодо пропонованих товарів і цінах на кожен з них. Наприклад, в розділі Терморегулятори для зручності підбору є можливість відфільтрувати вироби за ціною, виробнику, типу пристрою, країні реєстрації бренду. Перейшовши на сторінку відповідного товару можна ознайомитися з його описом і характеристиками

Натискання кнопки «Замовити» відкриває форму, після заповнення і відправки якій менеджери компанії зв’яжуться з потенційним покупцем.
Товарна сторінка Лаконічний дизайн і максимум корисної інформації про пропоновані системах, їх переваги та особливості. Використання непомітних, але наочних фотографій, зображень і піктограм допомагає відвідувачеві розібратися в характеристиках продукції та вибрати оптимальне рішення.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна
Каталог
Сторінка курсу

Що в підсумку?

Замовник отримав сучасний сайт з приємним дизайном і зручним інтерфейсом – ефективний інструмент для збільшення продажів. Відвідувачі без зусиль знайдуть всю необхідну інформацію про пропоновані компанією товари, зможуть визначитися з оптимальним варіантом і дізнатися попередню вартість покупки. Прямо на сайті можна заповнити форму для отримання знижки, зв’язку з менеджерами або оформлення замовлення.