Створення логотипу і редизайн сайту

Головна сторінка

Про проект

Світ штор
Салон займається пошиттям оригінальних і недорогих штор за індивідуальним дизайном. «Світ штор» – це власний пошивний цех, більше 10 000 зразків тканин, безкоштовні заміри, виконання замовлення за 3 дні. Також тут можна купити супутні товари та аксесуари – карнизи, покривала, подушки, фурнітуру.

Провести редизайн для, що займається пошиттям штор за індивідуальним замовленням салону, зробити його сучасним, стильним і комфортним для відвідувачів. Ключові завдання – максимально якісно представити пропоновані товари і послуги, зробити веб-ресурс простим і зручним у використанні, наповнити корисною для покупців інформацією. В результаті сайт повинен стати ефективним інструментом для отримання нових замовників і розвитку бізнесу.

Мета робіт

Що важливо для клієнта?

 • 01

  Зручність вибору товару за різними критеріями.

 • 02

  Сучасний інтерфейс.

 • 03

  Стильний дизайн.

 • 04

  Наявність калькулятора для попереднього розрахунку вартості пошиття штор.

 • 05

  Наочна галерея виконаних робіт з можливістю сортування по різних параметрах.

Рішення в інтерфейсі

Відвідувачі сайту відразу бачать головний напрямок діяльності салону і дізнаються про основні переваги, які отримує замовник від співпраці з ним. Використання оригінальних піктограм робить подачу інформацією наочної і зрозумілої. Відвідувачі можуть підібрати собі штори в залежності від їх виду, розрахувати на сайті попередню вартість пошиття, побачити з якими тканинами дизайнери виїжджають на об’єкт, дізнатися орієнтовну ціну на комплект залежно від типу приміщення, подивитися на приклади виконаних робіт. Є можливість замовити онлайн безкоштовну консультацію і виїзд дизайнера зі зразками. Незважаючи на чималий обсяг представленої інформації, вся вона зручно структурована за окремими розділами і пунктами меню. Проста навігація і продуманий інтерфейс сприяють легкій і комфортній роботі з веб-сайтом. Стильності і візуальної привабливості надають грамотно підібрана колірна гамма і ідеально відповідні тематичній спрямованості ресурсу шрифти.

Шрифти

YESEVA ONE 70 regularH1

Proxima nova 25 regularH2

Proxima nova 16 boldH3

Кольори

#c880ea
#f0c376
#000000

Наявність такого зручного інструменту допомагає потенційному замовнику дізнатися попередню вартість пошитого комплекту. Для цього необхідно виконати послідовність нескладних дій із зазначенням типу приміщення, виду штор і так далі. Важливість присутності калькулятора на подібних сайтах важко переоцінити. Клієнт заздалегідь отримує інформацію про засобах, які доведеться виділити на оплату послуг салону. У разі, якщо результат розрахунку його не влаштовує, можна повторити процедуру з іншими параметрами і підібрати оптимальний за вартістю варіант.

Калькулятор для розрахунку вартості пошиття штор

Каталог

Каталог зручно структурований і дозволяє вибрати штори з їхнього вигляду і стилю, типу приміщення, колекції використовуваної тканини. Також присутні розділи, в яких представлені ролети і жалюзі. З виконаними замовленнями в інтер’єрі можна ознайомитися в пункті меню Наші роботи. Тут також можна впорядкувати вироби з вигляду, типу приміщення, стилю.

Тут розміщені не тільки адреса салону, режим роботи, номери телефонів, адреса електронної пошти, а й інтерактивна карта Google із зазначенням його розташування, а також форма зворотного зв’язку.
Сторінка контактів Прямо з сайту з її допомогою можна відправити повідомлення адміністрації сайту.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна
Каталог
Сторанка контактів

Что в результате получил заказчик?

Після редизайну сайт змінився на краще, ставши зручним у використанні сучасних і ефективним інструментом для збільшення продажів. Відвідувачі без праці знаходять всю необхідну інформацію про пропоновані салоном товари і послуги, можуть самостійно визначитися з оптимальним варіантом і дізнатися попередню вартість покупки. Прямо на сайті можна замовити консультацію або безкоштовний виїзд дизайнера зі зразками тканин.