Створення логотипу і редизайн сайту

Головна сторінка

Про проект

Закарпатська Колиба «На Децу-До-Газди»
Мережа ресторанів закарпатської кухні На Децу-До-Газди – це вміло відтворена неповторна атмосфера гуцульської колиби, смачна і ситна домашня їжа, величезні порції і доступні ціни. Щоб насолодитися національними українськими стравами з сонячного Закарпаття, не потрібно здійснювати стомлюючу подорож через гірські перевали. Затишні закладу мережі чекають гостей в столиці нашої країни.

Редизайн виконаний для додання веб-ресурсу неповторного закарпатського колориту, створення візуальної атмосфери затишку і домашнього тепла, презентації особливостей і переваг закладів мережі. При цьому результатом повинен був стати сучасний і стильний сайт зі зручною навігацією, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, якісним інформаційним наповненням.

Мета робіт

Що важливо для клієнта?

 • 01

  Сучасний, стильний інтерфейс.

 • 02

  Зручна навігація по сайту.

 • 03

  Оригінальний дизайн, що запам’ятовується з елементами закарпатського колориту.

 • 04

  Зручність перемикання між ресторанами мережі.

 • 05

  Можливість детально дізнатися про особливості та переваги мережі і кожного закладу окремо.

Рішення в інтерфейсі

У дизайні сайту мережі ресторанів використовуються кольори, які допомагають передати обстановку дерев’яної гуцульської колиби. Відтінки коричневого відмінно справляються з подібним завданням, а підсилюють ефект спеціально підібрані шрифти. Простота навігації і зручність інтерфейсу роблять знайомство з особливостями і перевагами закладів невимушеним і приємним заняттям. Вдало реалізований режим перемикання між ресторанами. Наочність представлення інформації і вміло підібрані дизайнерські елементи з закарпатським колоритом сприяють створенню у потенційних клієнтів позитивного враження від відвідування онлайн представництва мережі ресторанів.

Наше рішення в дизайні

На сайті є можливість забронювати столик, ознайомитися з відгуками гостей закладів, присутній спеціальний розділ акцій і новин. У розділі Бенкети відвідувач може дізнатися про переваги проведення в ресторанах мережі різних святкових або ділових заходів. Можна вибрати відповідний на певну кількість гостей зал, подивитися презентаційний відеоролик. Окремий пункт меню сайту присвячений розташованому в Закарпатті оздоровчого комплексу «Ужанські купелі». Тут можна ознайомитися з його перевагами, дізнатися про наявність місць, перейти на веб-ресурс об’єкта зеленого туризму. Це є відмінною рекламою комплексу і сприяє його популяризації серед відвідувачів сайту мережі ресторанів.

Шрифти

segoe ui 40 boldH1

segoe ui 25 boldH2

pacifico 20 regularH3

Кольори

#503428
#93533f
#ffffff

Вибрати відповідний заклад мережі можна на головній сторінці. Натиснувши на розташований внизу підрозділу «Наші ресторани» навігаційний елемент з адресою кожної колиби, можна подивитися детальну інформацію про неї, ознайомитися з фотографіями інтер’єру і екстер’єру закладу, а також його меню.

Зручне перемикання ресторанів

Сторінка одного ресторану

Вибравши відповідний по розташуванню ресторан відвідувач відкриває сторінку, присвячену конкретному закладу. Тут можна подивитися демонстраційний відеоролик, ознайомитися з наявними в наявності залами, їх місткістю і придатністю для проведення різних заходів.

Навігація дозволяє вибрати підрозділ меню з відповідним типом частувань – закусками, першими і другими стравами і так далі. На початку кожного з них розміщена яскрава і барвиста фотографія одної з готових страв.
Меню ресторану Висока якість і реалістичність зображень сприяють підвищенню у відвідувачів апетиту і бажанням скоріше забронювати столик.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна
Сторінка ресторану
Сторінка контактів

Які підсумки?

Стильний і сучасний, зручний у використанні сайт після редизайну став ефективним інструментом для залучення нових клієнтів і підвищення прибутковості бізнесу. Якісний контент, приємне візуальне оформлення сприяють створенню у відвідувачів позитивного іміджу про мережу ресторанів, допомагають достовірно розповісти про переваги кухні і панує атмосферу в Закарпатській Колибі «На Децу-До-Газди».