Ювелірний бутік

Головна сторінка

Про проєкт

Ювелірний бутік «Cellini» пропонує поціновувачам ювелірного мистецтва найширшу різноманітність дорогоцінних прикрас для жінок і чоловіків від відомих світових брендів. Також компанія надає послугу ювелірного ательє, що передбачає створення ексклюзивних виробів на замовлення з залученням італійських майстрів.

Деталі

Шрифти

PT Serif 50 boldH1

pt serif 30 regularH2

Century Gothic 16 regularH3

Кольори

#3c1541
#d2ac67
#ffffff

Колірна гама була обрана корпоративною. Поєднання яскравого золотого кольору зі спокійним та діловим темно-фіолетовим із синім відтінком.

Були розроблені легкі і спокійні анімації, що підтримують стиль бутика «Cellini». Вони спрощують сприйняття інформації для відвідувачів, не навантажуючи і не створюючи напруги. При цьому такі елементи прискорюють навігацію по сайту, дозволяючи швидко перейти в категорію бренду, до певного розділу або товару, що зацікавив. Крім того, з їх допомогою зручно розставляти акценти, звертаючи увагу потенційного покупця на найбільш вигідних пропозиціях.

Інтерактивні елементи дизайну

На категорійній сторінці в ряд було виведено 3 вироби, щоб не перенасичувати простір і залишити більше візуальної свободи і легкості. Лаконічний дизайн не відволікає увагу від основного змісту і дозволяє повністю зосередити увагу на товарних позиціях. Зображення мають оптимальний розмір, що дозволяє оцінити всю красу і вишуканість коштовностей. Зліва розташовується зручний, зрозумілий в застосуванні блок для фільтрації товарів за різними ознаками: бренд, призначення (для чоловіків, жінок), тип виробу, характеристики. Він додатково спрощує навігацію між сторінками, вибір товару. Категорійна сторінка виробів
сторінка новин На сторінці новин виведені останні події, пов’язані з бутиком. Картки новин відображені на світлому фоні для легкості сприйняття. Кожна з них забезпечена коротким описом змісту статті, що дозволяє користувачеві оцінити ступінь її корисності. Наявність цього розділу дозволяє сформувати у споживача враження про компанію як про успішну й таку, що інтенсивно розвивається бізнесі.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під робочий стіл, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою.
ГОЛОВНА
категорійна виробів
сторінка новин

За підсумком клієнт отримав…

Лаконічний, простий, але максимально елегантний, стильний дизайн, що відображає і підкреслює специфіку діяльності ювелірного бутіка. Максимально зрозуміла, проста навігація, не відволікаюча увагу, але доповнююча оформлення анімація, використання корпоративних кольорів для виділення ключових блоків роблять ресурс максимально привабливим для відвідувача. Також було суттєво покращено юзабіліті за рахунок грамотного розміщення кнопок, розміщення розділів та блоків на сторінках.