SEO-просування для молодого сайту: розробка плану та ефективні методики

284
0

Сьогодні не вийде знайти затребувану сферу бізнесу, де конкурентам б не довелося боротися за перші місця в пошуковій видачі. Якщо на товар або послугу спостерігається хороший попит, то в інтернет-просторі знайдеться велика кількість пропозицій від претендентів на його задоволення.

SEO просування для молодого сайту – це широкий комплекс заходів, що включає багато аналітики і розробку персональної стратегії. Дуже важливо з самого початку задати для веб-ресурсу вірний вектор розвитку, щоб уникнути непотрібних вкладень і санкцій від пошукових систем.

Розробка індивідуальної стратегії SEO просування

Google та інші пошукові системи з недовірою ставляться до нових ресурсів будь-яких форматів. Винятки можливі лише для сайтів, де використовуються низькочастотні ключові фрази. Стандартні стратегії для нових ресурсів не завжди є виграшним рішенням, а масова закупівля посилань або просування однотипними текстами може навіть обернутися баном для сайту.

Вік веб-сайту для пошукових систем – це його історія присутності в інтернеті, де важливий кожен з послідовних етапів розвитку!

Просування сайту в топ – це трудомісткий і скрупульозний процес, який повільно і вірно робить ресурс максимально релевантним для пошукових систем. Кожен новий веб-сайт – чистий аркуш і, якщо правильно розпланувати його розкрутку, вийде заощадити час і уникнути зайвих витрат.

Як правильно розставити акценти при плануванні робіт?

SEO просування сайтів з нульовою історією починається з глибокого аналізу конкурентів. Виявляються сильні і слабкі сторони ресурсів з перших місць в пошуковій видачі, вивчається їх структура і семантика популярних сторінок. Це робиться для того, щоб новий сайт витримав конкуренцію навіть перед найсильнішими гравцями і зайняв вигідне місце в пошуковій видачі.

Відстеження сайтів конкурентів допоможе скласти унікальну пропозицію, яка зачепить потенційного клієнта!

Внутрішня і зовнішня SEO оптимізація молодого сайту

Перелік внутрішніх робіт

Коли проведено SEO аналіз веб-ресурсів основних конкурентів, збирається необхідне семантичне ядро ​​і розробляється загальна структура сайту. Готується інформативний контент, який відповідає інтересам користувачів і зібраним ключовим запитам. Проводяться роботи над інтерфейсом сайту, щоб той був максимально зрозумілим і зручним для відвідувачів.

Також на пошукове просування сайтів великий вплив має правильна перелінковка. Посилання повинні бути корисними для користувачів і допомагати орієнтуватися в структурі сайту. Важливо перевірити ресурс на наявність битих посилань і дублікатів, які знижують якість сайту для пошукових систем.

На новому веб-сайті не повинно бути технічних помилок і невалідність кода. Необхідно прописати правильні Title і Description для кожної сторінки, щоб пошукові системи сприймали їх корисними і унікальними. Не повинно бути порушень в ієрархії заголовків та архітектури ресурсу.

Зображення повинні мати оптимальну для свого розміру вага, унікальні і відповідають змісту теги. На швидкість завантаження ресурсу впливає наявність плагінів, якість коду та хостингу. Щоб веб-сайт справляв на пошукові системи найкраще враження, важливо подбати про кожну дрібницю.

Перелік зовнішніх робіт

Нарощування маси і згадок в інтернет-простор – це можливість значно вплинути на ранжування нового сайту. Посилання на авторитетних ресурсах покращують репутацію молодого сайту і допомагають йому швидше піднятися на перші місця у видачі популярних пошукових систем.

Що стосується лінкбілдінга, то дуже важливо поставити завдання фахівця з досвідом в даній області. Недостатньо просто закупити велику кількість посилань, вони повинні бути на відвідуваних і пов’язаних з тематикою ресурсах.  Дуже важливо спиратися на якість, а не кількість доменів-донорів.

Текстовий контент – це фундамент для просування сайту в інтернеті і його якість грає чи не вирішальну роль. PR-статті в ЗМІ та на схожих за тематикою ресурсах дозволять привести на сайт органічний трафік, який позитивно позначиться на просуванні в цілому і кількості заявок клієнтів.

Сучасний споживач високо цінує чесність і відкритість брендів. На веб-сайті повинні бути корисні статті, написані зрозумілою мовою. Для ключових сторінок краще використовувати реальні фотографії з виробництва та офісів, стокові зображення можуть відштовхувати потенційних клієнтів.

Загальні рекомендації для ефективного просування

Багатьом молодим веб-сайтам допомагає географічна локалізація SEO. На сайті буде корисно вказати адресу компанії і залишити мітку на карті. Якщо ваш бізнес переважно спрямований на клієнтів в одному місті, важливо велике значення приділити географічним SEO тегам на кожній сторінці.

Щоб рейтинг нового веб-ресурсу систематично зростав, ваш бренд повинен бути постійно на слуху. Регулярно згадуйте назва компанії або продукції на тематичних форумах і в соціальних мережах. Використовуйте інструменти Google My Business, це також підвищить довіру популярної пошукової мережі.

Веб-сайт – це ваше представництво в інтернеті і канал для залучення нових клієнтів. Важливо стежити за актуальністю його вмісту, простотою і зручністю користування його функціоналом. Дизайн ресурсу повинен відповідати сучасним тенденціям і вигідно виділяти вас серед конкурентів.

Розкрутка і просування сайту з нульовою історією – це складно, але вік не є непереборною фактором. Іноді почати оптимізацію ресурсу з нуля набагато простіше, ніж виводити з-під санкцій Google сайт з тривалою історією. Почати завойовувати позиції в пошуковій видачі ніколи не пізно!

Чи готові голосно заявити про себе в інтернеті?

Ви можете звернутися до нас для первинного SEO аудиту та розробки плану просування. Ми працюємо з проектами будь-якого рівня складності і готові запропонувати вам ефективні рішення для заняття високих позицій!

Наша команда виконає роботи під ключ і буде здійснювати підтримку вашого ресурсу на постійній основі!

Найпростіше просувати сайт, який ще на етапі створення був заточений під подальшу розкрутку в пошукових системах. Якщо ви поки ще на стадії планування ресурсу, доручіть нам виконання робіт від і до. Ми маємо вже колосальний досвід в створенні і успішному просуванні веб-ресурсів.

Співпраця з нами позбавить вас від помилок і прорахунків новачків!

На нашому сайті ви можете ознайомитися з деякими кейсами веб-студії. Ми дуже пишаємося своїми роботами і успіхами в просуванні! Будемо раді додати в своє портфоліо сайт, над яким з ентузіазмом працювали для вас.

Коментарі
Ви можете першим додати коментар.
Залишити коментар