Що входить в розробку сайту?

2486
0

Процес створення будь-якого веб-сайту починається з постановки мети, завдання для досягнення якої він буде виконувати. Коли клієнт чітко формулює свої очікування від роботи ресурсу, веб-студія може запропонувати вигідне й ефективне рішення. Розробка сайтів в Києві – це затребувана послуга і сьогодні до нас приходять представники різних сфер бізнесу.

Найчастіше до нас звертаються, щоб замовити сайт в Києві для підвищення впізнаваності бренду або продукту, збільшення числа клієнтів і партнерів. Веб-сайт – це ефективний інструмент для збільшення обсягу продажів і підтримки постійного контакту з цільовою аудиторією. Він також може стати хорошим помічником в проведенні маркетингових досліджень.

Основні етапи розробки сайту

У нас розробка сайтів в Києві виконується за чіткою технологією, яка дозволяє уникати грубих помилок і недоліків. Кожен ресурс повинен бути ідеально заточений під конкретні завдання ще на етапах формування своєї структури. Надалі такий підхід дозволяє економити на просуванні в пошукових системах і забезпечує більш високу конверсію.

В якій послідовності проходять роботи?

 • Визначення мети і формату веб-ресурсу;

 • Створення і опрацювання технічного завдання;

 • Угода про терміни виконання всіх робіт;

 • Прототипування і розстановка блоків;

 • Підготовка макетів дизайну сторінок сайту;

 • Фінальна верстка шаблонів для сторінок;

 • Наповнення ресурсу базовим контентом;

 • Тестування сайту і його функціоналу;

 • Здача проекту і запуск ресурсу в роботу.

Якщо ви плануєте створити сайт в Києві, почати співпрацю буде простіше з заповнення спеціального брифа. Базове анкетування допомагає сторонам заощадити час і з самого початку задати правильний вектор для проекту!

Визначення мети і формату веб-ресурсу

Щоб створити сайт під ключ в Києві, необхідно ретельно розпланувати кожен з етапів. Досліджуються тренди в бізнес-ніші клієнта, вивчається його цільова аудиторія і аналізуються ресурси основних конкурентів. Базова аналітика дозволяє адаптувати веб-сайт під потреби і інтереси аудиторії.

На основі отриманих досліджень легше визначитися із зовнішнім виглядом і кольоровою гамою веб-ресурсу, виділити унікальність і вигоду пропозиції. Залежно від мети нового сайту, розробляється його структура та блоки. Обговорюється планований дизайн, контент і необхідний функціонал.

Основні формати веб-сайтів:

 • Сайт-візитка;

 • Landing page;

 • Сайт послуг;

 • Інтернет-магазин;

 • Корпоративний сайт;

 • Інформаційний ресурс;

 • Тематичний портал.

Створення та опрацювання технічного завдання

Це один з ключових етапів, на якому неприпустимі ніякі похибки або розмиті формулювання. До розробки сайту в Києві прописуються всі вимоги по структурі, оформленню і програмної частини. Формується і узгоджується семантичне ядро, базовий контент. Гарне технічне завдання – це завжди детальний документ, що враховує всі аспекти роботи.

Саме на технічне завдання будуть спиратися всі фахівці, які беруть участь в роботі над сайтом. Для документа використовують тільки загальноприйняті терміни, що виключають наявність суб’єктивних визначень. Всі пункти в завданні детально обговорюються з замовником і тільки потім він підписує документ, а команда веб-студії приступає до роботи.

Узгодження термінів виконання всіх робіт

Розробка веб сайтів в Києві вимагає індивідуального підходу, і робота над кожним проектом займає різну кількість часу. Терміни залежать як від складності проекту, так і від кількості необхідної для нього інформації. Найбільше часу займає робота над програмною частиною і дизайном, інформаційний контент може доповнюватися і після запуску проекту.

Наша веб-студія відповідально підходить до дотримання термінів виконання робіт і ніколи не затримує здачу проектів. Ми розуміємо важливість веб-ресурсів для бізнесу і цінність кожного дня їх роботи.

До нас можна звернутися, щоб замовити сайт в Києві в терміновому порядку і запустити його в роботу в самий найближчий час!

Прототипування і розстановка блоків

Прототип сайту – це схематичне розташування його блоків і елементів, а також опрацювання сценарію поведінки користувача. Інтерфейс сучасного ефективного веб-ресурсу простий і інтуїтивно зрозумілий. Він викликає довіру, привертає увагу користувача і утримує його протягом всього шляху до головної цільової дії (оформлення заявки або дзвінок в компанію).

Опрацьовується розташування і адаптивність блоків на сторінках сайту, продумується шлях користувача. Хороша структура ресурсу не викликає у відвідувача ніяких складнощів, а графічні елементи фокусують погляд на важливих пунктах для досягнення цільової дії. Грамотна розстановка всіх складових покращує поведінкові фактори і підвищує конверсію.

Підготовка макетів дизайну сторінок сайту

Узгоджується фінальна колірна гамма, підбираються вдалі шрифти і анімаційні елементи. Наявні прототипи отримують свій візуальний стиль, який робить блоки цілісними і підлеглими єдиної концепції. Мета робіт – забезпечити веб-ресурс фірмовим і впізнаваним унікальним виглядом, який буде викликати у відвідувачів потрібні емоції та асоціації.

Якісний дизайн не тільки робить сторінки вашого веб-сайту візуально привабливими, але і відповідає на запити цільової аудиторії. Інтерфейс сторінок полегшує пошук необхідної інформації, а кожен з елементів направляє користувача в потрібне місце. Від якості дизайну будуть залежати показники відмов і конверсії, макети повинні бути ідеально опрацьовані.

Фінальна верстка шаблонів для сторінок

Коли макети для всіх сторінок сайту затверджені замовником, приходить час для їх адаптації під різні види пристроїв. Коли клієнт звертається до нас, щоб замовити розробку сайту в Києві, він зацікавлений отримати ресурс з однаково хорошою роботою у всіх браузерах і на екранах усіх розмірів. На даному етапі з зовнішньої оболонки робиться повноцінний робочий ресурс.

Готові шаблони спрощують створення і публікацію нових сторінок для сайту через CMS. Верстаються сторінки категорій, підкатегорій, форми для заявок і діалогові вікна. Стандартизовані сторінки для кожного з розділів визначають загальну концепцію веб-ресурсу. Ретельне опрацювання сторінок дозволяє мінімізувати потребу в послугах верстки в майбутньому.

Наповнення ресурсу базовим контентом

Коли всі сторінки веб-сайту зверстані, можна приступити до їх наповнення. На ресурсі розміщуються інформаційні статті, фотографії та відео. Що стосується текстів, то вони пишуться з урахуванням ключових фраз з семантичного ядра. Такий контент оптимізований з точки зору SEO та сприяє тому, щоб ваш веб-ресурс займав вигідні місця в пошуковій видачі.

Зображення та відео теж оптимізуються, щоб весь контент на сайті був унікальним і пошукові машини визнавали його корисним для користувача. Ми рекомендуємо звести до мінімуму використання картинок з фотостоков на користь реальних фотографій персоналу і продукції. Користувачі набагато більше схильні купувати товар і послуги у реальних людей.

Тестування сайту і його функціоналу

Веб-сайт повинен коректно відображати кожну сторінку, працювати швидко і без технічних помилок. Перевіряється робота спливаючих вікон, веб-форм і модулів з корисним функціоналом. На сайті не повинно бути битих посилань і дублів, для кожної сторінки важливо наявність тегів. Перевіряється правильне форматування і відображення текстів, їх зручність для читання.

На етапі тестування вже готовий сайт спочатку розміщується на спеціальному майданчику, де проходить перевірка і демонстрація замовнику. Коли команда веб-студії переконалася в повній відсутності помилок, проект переноситься на обраний хостинг і підключається до доменного імені. Там він проходить фінальну перевірку і готується до остаточного запуску.

Здача проекту і запуск ресурсу в роботу

Клієнт оцінює готовий веб-сайт і його відповідність технічним завданням. Якщо у нього відсутні питання або претензії по виконаній роботі, то здійснюється запуск сайту в роботу. Веб-студія надає технічну підтримку сайту і може взятися за розробку стратегії його просування.

Чи готові до створення веб-сайту для своєї компанії?

Тепер ви ознайомлені з тим, що входить в розробку сайту будь-якої тематики та можете замовити в Києві веб-ресурс будь-якого рівня складності. Веб-студія Voll відповідально і з ентузіазмом підходить до кожного нового проекту. Ми будемо раді запропонувати для вас відповідне рішення і вигідну ціну.

Чи плануєте замовити веб-сайт і хочете дізнатися його попередню вартість? Заповніть наш бриф, і ми з радістю обговоримо всі деталі!

Коментарі
Ви можете першим додати коментар.
Залишити коментар